VI POZNAŃ BUSINESS RUN ZE WSPARCIEM KIA DELIK

Po raz 6. w siedmiu największych polskich miastach, w tym w Poznaniu, fundacja „Poland Business Run” organizuje 03.09.2017 imprezę biegową w formie sztafety. Każdy z członków pięcioosobowego zespołu ma do pokonania ok. 3,5 km. Start do „Poznań Business Run” wyznaczono na terenie kampusu Politechniki Poznańskiej, dalej trasa prowadzi przy Katedrze, Chwaliszewem, Kórnicką, by przez ul. Piotrowo powrócić przed gmach Politechniki.

Charytatywny cel imprezy przyciągnie w tym roku na poznańskie ulice ponad 3.000 uczestników. Poza dawką emocji i energii przekazywanej wraz ze sztafetową pałeczką, celem nadrzędnym jest zebranie środków na pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu. W tym roku są to Adrian Bąk, Piotr Lipiński i Lucyna Jusiewicz.

Zapraszamy do zapoznania się najważniejszymi informacjami dotyczącymi imprezy na stronie  http://poznanbusinessrun.pl/. Listy startowe są już zamknięte, ale zapraszamy do kibicowania i odwiedzenia miasteczka biegowego na terenie kampusu Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo.