KIA DELIK TRADYCYJNIE WŚRÓD SPONSORÓW GŁÓWNYCH BIEGU LWA 2016

Maj to już tradycyjny miesiąc organizacji imprezy biegowej pod nazwą BIEG LWA w Tarnowie Podgórnym. Tym razem 22 maja, punktualnie o godz. 14.00 nastąpi start do biegu głównego na dystansie 21,1 km. W ramach półmaratonu zostanie rozegrana dodatkowa rywalizacja – „Setka Lesonal”. Nagrodzone zostaną trzy kobiety i trzech mężczyzn, którzy najszybciej pokonają finiszowe 100 metrów! Biuro zawodów zostanie otwarte o godz. 8.30, a pierwsze konkurencje biegowe zaplanowano na godz. 9.30. Dekoracja zwycięzców biegu głównego zaplanowana jest na godz. 16.15.

Poziom sportowy imprezy systematycznie rośnie, a bieg półmaratoński będzie jedną z ostatnich szans na wybieganie minimów czasowych i zdobycie kwalifikacji przez reprezentantów Polski na Mistrzostwa Europy. Każdy uczestnik otrzyma atrakcyjny pakiet startowy (w tym voucher na profesjonalne badania dla sportowców Otimedica, torbę sportową Paso, worek sportowy Schattdecor i wiele innych niespodzianek), a za metą jego szyi zawiśnie pamiątkowy medal. Wzorem wielkich maratonów przygotowany jest pakiet regeneracyjny i specjalna strefa gastronomiczna. Dla finiszujących i wszystkich kibiców zagra w tym roku sam Jacek MEZO Mejer.

KIA DELIK ponownie znalazła się w zaszczytnym gronie Sponsorów Głównych półmaratonu i ufundowała między innymi nagrody główne dla najlepszego biegacza i biegaczki z Tarnowa Podgórnego. Zapraszamy Państwa do śledzenia zmagań biegaczy i skorzystania z bardzo wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów dla wszystkich zawodników i miłych gości. Szczegóły wraz z dokładnym programem i opisem strefy kibica znajdują się na stronie www.bieglwa.pl oraz na profilu Facebook.