KIA DELIK PONOWNIE SPONSOREM HALOWYCH DERBÓW POZNANIA

W dniach 8-9. października 2016 Halowe Derby Poznania zorganizowane w ujeżdżalni „Hipodromu Wola” zainaugurują halowy sezon jeździecki w naszym mieście. Ten widowiskowy konkurs, łączący elementy parkuru i krosu, odbędzie się już po raz czwarty, ale po raz pierwszy w formule 2-dniowych zawodów.

W imprezie weźmie udział ponad 100 zawodników na blisko 200. koniach, w tym wielu ze ścisłej krajowej czołówki. Zobaczymy między innymi Dajanę Pawlicką z KJ Agro-Handel (złota medalistka HPP juniorów), Mistrzynię Polski Amazonek Małgorzatę Koszucką z KJ Wechta, czy dobrze spisującego się w tym sezonie Jana Bobika z LKS Dragon Nowielice. Nie zabraknie zwycięzców z lat poprzednich, czyli Łukasza Brzóski z KJ Miralex Jakubowo oraz WKKW-istów: Jana Mossakowskiego i Joanny Pawlak. Zmagania w sobotnich i niedzielnych konkursach rozpoczynać się będą od godziny 8.00, a kończyć ok. 20.00. Najważniejszy konkurs – Derby o nagrodę Kia Delik zaplanowane są w sobotę na godz. 19.00. Wytrwali kibice zdążą zatem na mecz piłki nożnej Polska – Dania.

Po więcej informacji o rywalizacji na „Hipodromie Wola” zapraszamy na stronę www.halowederbypoznania.pl. Będzie to jedna z ostatnich okazji w tym roku, by zobaczyć czołówkę polskich jeźdźców w akcji. Wszystkich miłośników sportu jeździeckiego serdecznie zapraszamy!