KIA DELIK DOŁĄCZA W GRONIE SPONSORÓW ZAWODÓW CAVALIADA 2017 W POZNANIU

Po raz dwudziesty czwarty tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich staną się areną międzynarodowych zawodów jeździeckich. Po raz ósmy, w dniach 30.11.÷03.12.2017, odbędą się one pod marką CAVALIADA. W tym roku kibice będą śledzić między innymi konkursy zaliczane do CSI3*-W, które dają punkty do rankingu Pucharu Świata.

CAVALIADA Poznań jest częścią CAVALIADY Tour, cyklu wydarzeń rozgrywanych w trzech polskich miastach (Poznaniu, Lublinie i Warszawie). To jedyny cykl halowych zawodów jeździeckich w tej części Europy oficjalnie autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką. Zawody skokowe odbędą się w randze CSI3* oraz CSI1*, a także CSIYH (konkursy dla młodych koni). Stałymi elementami CSI3*-W będą widowiskowe konkursy Potęgi Skoku, Venus vs Mars, Speed&Music oraz najważniejszy Grand Prix o nagrodę PKO Banku Polskiego. Do Poznania przyjadą światowej sławy zawodnicy, rozegrane zostaną m.in. trzy prestiżowe konkursy zaliczane do światowego rankingu FEI, a także konkurs w ramach Halowego Pucharu Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi o puchar KIA DELIK!

Każdy z miłośników sportów jeździeckich znajdzie w ciągu czterech długich, konkursowych dni coś dla siebie. Szczegółowy program dostępny jest tu: http://www.cavaliada.pl/pl/dla_publicznosci/program. Ostatnie dostępne bilety można nabywać w sprzedaży internetowej i w dniu zawodów w kasach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy na trybuny!