II Mistrzostwa Wielkopolski w Squash’a by KIA DELIK

II Mistrzostwa Wielkopolski w Squasha by KIA DELIKW dniach 16-17 lutego 2013 roku w poznańskim klubie „Squash Park” odbędą się II Mistrzostwa Wielkopolski w Squash’a by KIA DELIK, które już przyciągnęły wielu zainteresowanych.

Patronat honorowy nad imprezą objął marszałek województwa wielkopolskiego – Marek Woźniak oraz prezydent Poznania – Ryszard Grobelny. Rywalizować będzie ok. setka zawodników i zawodniczek, w tym liderzy polskiego rankingu oraz praktycznie wszystkie zagraniczne gwiazdy squash, na stałe rezydujące w naszym kraju.

Dodatkowym bodźcem dla startujących jest ranga turnieju, które będą sesją eliminacyjną przed majowymi Indywidualnymi Mistrzostwami Polski 2013. W finale IMP wystartować może tylko 64. najlepszych zawodników, dlatego też dodatkową stawką, poza tytułami Mistrzów Wielkopolski, jest możliwość zakwalifikowania się lub wyższe rozstawienie w krajowym championacie.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do wtorku (12.02.) i prosimy kierować je na adres turniej@squashpark.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych do startu i kibicowania swoim faworytom. Za każdego z uczestników trzymamy kciuki i życzymy udanej zabawy!